Zarezerwuj pobyt!

Hotel ze sztukaterią

Apartament HOLLYWOOD

Pierwszym pokojem hotelowym, cieszącym się największą popularnością, jest pokój przypominający pomieszczenie, rodem z hollywoodzich filmów. Każde pomieszczenie, które się cieszy luksusem, przyciąga jak największą liczbę Gości. Styl hollywoodzkich odegrał niepowtarzalną rolę w każdym filmie, w którym się pojawił! Nie będzie złym określeniem fakt, że styl ten ukształtował się przez wykorzystanie nieco stylu glamour. Ogromna elegancja, blask i przede wszystkim ład i porządek, sprawiły, że zawsze będzie efektownym rozwiązaniem. Doskonałej jakości materiały, przepiękne meble i niepowtarzalne dodatki, to coś go wyróżnia.

Jeżeli więc jesteś sympatykiem srebrzystych, białych wnętrz kojarzących się z wykwintnością, którą mogą posiadać jedynie celebryci, musisz zarezerwować właśnie ten pokój!

Apartament Hollywood

Wygląd hollywoodzkiego apartamentu

Nasz apartament, nie mógł wyglądać inaczej! Ogromne fioletowe łóżko w stylu glamour, do tego biel zasłon i ogromny błysk sprawią, że zakochasz się w nim od razu! Warto również zwrócić uwagę na dekorację ścian! Przepiękna sztukateria, która zainstalowana jest na ścianach, sprawia, że pomieszczenie przypomina pałacowe wnętrze. Przymocowane do sufitu nadają charakteru wnętrzu, przez co pierwszym elementem najbardziej wrzucającym się w oczy jest właśnie ogromna konstrukcja ścienna! Listwy przysufitowe nie mogą zostać zainstalowane bez żadnych dodatkowych dekoracji! Dzięki temu, że zostały w niej zainstalowane światła LED, rozświetlają całe pomieszczenie! Sztukateria została również zainstalowana wokół telewizora, tworząc jego piękną obramówkę! 

Apartament Hollywood

Nie można zapomnieć o wannie zainstalowanej pod ogromnym oknem apartamentu przez co, poczujesz się jak gwiazda!

Jeżeli szukasz odpowiedniego apartamentu, w którym masz szansę na odpoczynek i przede wszystkim zasmakowanie odrobiny komfortu, wybierz ten apartament!

Przyjedź do nas!

  • - ZAPRASZAMY All right reserved 2020