Zarezerwuj pobyt!

Hotel ze sztukaterią

Apartament LONDON

Kolejny apartament z naszej oferty to istne spełnienie marzeń dla osób, kochających londyński styl. To jedna z największych przestrzeni, jakie można u nas wynająć. Ogromne okna, z widokiem na miasto, nowatorskie oświetlenie i barek dla każdą okazję, to coś, co wyróżnia londyński porządek. Rezerwując nasze apartamenty, możecie mieć pewność, że zobaczycie nowoczesne rozwiązania, o których wam się śniło! Jednak pierwszą myślą, będzie niedowierzanie nad połączeniami, jakie zdecydowano się zastosować. W tym apartamencie jest bardzo dużo czerni, bieli i matu. Światło nie pełni bardzo dużego znaczenia.

Apartament LONDON

Jak wygląda londyński apartament?

Londyński apartament, który wynajmujemy, jest przepiękny i przyciąga uwagę sztukaterią, jaką posiada. Listwy dekoracyjne styropianowe to nieodłączny element brytyjskich pomieszczeń. Królewska sztukateria jest jednym z najczęściej wybieranych dekorów, które można zastosować w każdym wnętrzu. Dlatego listwy dekoracyjne styropianowe musiały zostać wykorzystane i w tym brytyjskim wnętrzu. Wnętrze to jest równie często wybierane przez Brytyjczyków przybywających do Polski. Wcale nas to nie dziwi. Warto czuć się na obcej ziemi tak jak u siebie. Dlatego apartament ten w pełni odzwierciedla, londyńskie dekoracje.

London apartament

Apartament LONDON jest znakomitej klasy wnętrzem, które wyróżnia się na tle innych ze względu na jego nieduże oświetlenie. Ciemność nadaje pewnego klimatu, który nie do powtórzenia w innych części świata!

 

 

Przyjedź do nas!

  • - ZAPRASZAMY All right reserved 2020