Zarezerwuj pobyt!

Hotel ze sztukaterią

Apartament NEW YORK

Nasze apartamenty są wybierane z wielu powodów. Ale tym najistotniejszym jest ciekawość! Dzięki temu, że każdy pokój został zaprojektowany przez światowej sławy projektanta, jest doskonałym odzwierciedleniem miasta, który apartament ma w swojej nazwie.

Styl nowojorski to coś więcej niż lofty, czy manhattańskie mieszkania. Apartament NEW YORK to połączenie wielu stylów i zabranie z nich wszystkiego to, co najlepsze! Bez żadnych pohamowań, oprócz odpoczynku, zobaczysz co, to znaczy prawdziwy luksus!

Apartament New York

Jak wygląda nowojorski apartament?

Apartament NEW YORK, posiada przepiękne, duże łóżko, obite przepięknym różowym materiałem! Ponadto wyróżnia go surowość, czyli dużo betonu na suficie z czerwonymi cegłami i dużo czarnego metalu. Choć może się wydawać, że różowe łóżko, nie będzie zbyt pasować do całej aranżacji, to jednak idealnie się w nią wtopiło. Warto zaznaczyć, że zostały tutaj na ścianach użyte styropianowe listwy, w kolorze czerni. W ten sposób można było sobie pozwolić na stworzenie, przepięknych konstrukcji ściennych. Styropianowe listwy dekorują ramy obrazów, a także zdjęć plaż z Malibu. Dużą role tutaj odgrywają dodatki, jak zasłony, fotele, lampy i poduszki.

Apartament New York

Jeżeli chcesz przenieść się do wnętrz rodem z Nowego Yorku, musisz skorzystać z naszej propozycji i zarezerwować apartament już dziś!

Przyjedź do nas!

  • - ZAPRASZAMY All right reserved 2020