Zarezerwuj pobyt!

Hotel ze sztukaterią

Apartament TOKYO

Stolica Japonii, jest jedną z najchętniej odwiedzanych miast na całym świecie. Ze względu na jej przepiękne walory, jakimi może się pochwalić, posiada również urzekające apartamenty, które zachwycają swoim krajobrazem. Apartament TOKYO to niesamowity pokój, w którym wnętrze jest nie tylko urządzone w stylu japońskim, ale i czuć w powietrzu jego klimat przez prawdziwe przedmioty, przywiezione z tego kraju. Naturalne, drewniane produkty, stały się świetnym rozwiązaniem w dokładnym odtworzeniu tego stylu.

Apartament Tokyo

Opis apartamentu TOKYO

Wybierając nasz apartament, możesz mieć pewność, że stanie się on świetnym rozwiązaniem na wypoczynek. To właśnie w nim znajdują się miejsca przeznaczone do SPA i zabiegów, które mają na celu energetycznie pobudzić nasze ciało. Tutaj jednak pojawił się motyw europejski i została zastosowania we wnętrzu maskownica do karnisza. Przez to, że okna w japońskim apartamencie są bardzo duże, zdecydowaliśmy się zastosować w nich zasłony. Dlatego maskownica do karnisza, okazała się najlepszym rozwiązaniem na zakrycie szyny, na której będą zainstalowane dość ciężkie zasłony.

Tokyo apartament

Obsługa w apartamentach

Ponadto w naszych apartamentach, możesz liczyć na doskonałą obsługę, dzięki której będziesz do nas wracał kilka razy w ciągu roku. Obsługa to bardzo kwestia w każdym hotelu dlatego, my postawiliśmy na najlepszą!

Przyjedź do nas!

  • - ZAPRASZAMY All right reserved 2020