Zarezerwuj pobyt!

Hotel ze sztukaterią

Apartament WARSAW

Obok apartamentów w Nowym Yorku czy Londynie warto również zaprojektować wnętrza w warszawskim stylu! Dlatego jeden nasz apartament został nazwany WARSAW! Jeżeli mamy do czynienia z polskimi apartamentowcami możecie mieć pewność, że wyróżniają się one nowoczesnym designem. Oprócz przepięknych widoków, w naszym apartamencie jest ogromna przestrzeń w jasnych tonacjach. Brak tutaj zasłon czy firan jest przemyślanym zabiegiem. Po co zakrywać przepiękny wschód słońca, czy zachód.

Apartament Warsaw

Jak wygląda wnętrze apartamentu?

Wnętrze apartamentu WARSAW posiada nie tylko sypialnie, ale i pokój dzienny, w którym można usiąść w dużej liczbie osób. Jednak najważniejszą cechą, jest taras, który rozciąga się na całą długość apartamentów. Jeżeli więc potrzebujesz apartamentowca, z ogromnym, przepięknym tarasem, musisz wybrać styl warszawski.

Kolejną ważną kwestią jest mały aneks kuchenny, który nie jest widoczny na pierwszy rzut oka. Prowadzi do niego przepiękny korytarzyk, na którym zastosowane są listwy styropianowe sufitowe. Sztukateria jest zawsze najlepszym rozwiązaniem dla pomieszczeń. Listwa styropianowa sufitowa jest niewiarygodnie doskonałym dekorem, który sprawi, że pokochacie tą warszawską przestrzeń.

Warsaw Apartament

Magia luster

W tym apartamencie zostało wykorzystane dużo luster. Ze względu na to, by jeszcze bardziej powiększyć jego wnętrze, warto właśnie wykorzystać ten dekor.

Przyjedź do nas!

  • - ZAPRASZAMY All right reserved 2020